"Prawo przyciągania" - Michael J. LosierCzy chcesz, abyś mógł manifestować wszystko, czego chcesz? Najprawdopodobniej słyszałeś o prawie przyciągania, zwłaszcza z powodu szumu, jaki się zrobił wokół tego tematu od czasu, gdy książka "sekret" stała się dostępna. Prawda jest taka, prawo przyciągania jest bardzo ważną zasadą wszechświata, która istnieje od wieków i wpływa na każdą chwilę naszego życia. Jeśli nie uczysz się używać prawa przyciągania, nadal będziesz walczyć i manifestować złe rzeczy w swoim życiu. Jeśli możesz nauczyć się je wykorzystywać, masz możliwość tworzenia i manifestowania wszystkiego, co chcesz w swoim życiu.

Prawo Przyciągania jest tematem głębokim i wydaje się, że ma tylko bardzo powierzchowne zrozumienie tego w połączeniu z zamkniętym umysłem. Powodem, dla którego większość ludzi nie jest doskonała, jest to, że większość ludzi ma bardzo głęboko zakorzenione przekonania o granicach i ma wiele strasznych myśli, które grają dużą rolę w społeczeństwie. Nawet niemowlęta podrywają się ku temu i naśladują negatywne nastroje wokół nich.

Tak naprawdę nie ma jedynej prawdziwej prawdy o przewodnikach duchowych i prawie przyciągania, których trzeba się za wszelką cenę trzymać. Kiedy poczujesz materiały energię najwyższej jakości oraz starannie przemyślany projekt każdego kroku, dowiesz się, że zaczyna się życie w nowy i lepszy sposób.

Jeśli chcesz, aby coś się wydarzyło, na przykład na rowerze, nie mów tylko, że chcę tego roweru, wierzę, że masz rower. Zamiast mówić sobie, że chcesz roweru, przekonaj się, że jeździsz tym rowerem. Nie ma znaczenia, czy wiesz, kiedy to odbierzesz, po prostu wiara, że dostaniesz to i nie masz co do tego żadnych wątpliwości. Jeśli masz jakieś wątpliwości, szybko zmieniaj swój wzór myślenia na pozytywny i skoncentruj się na otrzymywaniu lub posiadaniu tego, czego chcesz.

Komentarze