Pokonywanie raka przy użyciu prawa przyciąganiaPrawo przyciągania jest przekonaniem, że wszechświat tworzy i zapewnia dla ciebie to, na czym koncentrują się myśli. Uważa się, że wiele osób uważa je za uniwersalne prawo, które działa zawsze i wszędzie. "Wyniki pozytywnych myśli są zawsze pozytywnymi konsekwencjami. To samo dotyczy negatywnych myśli zawsze prowadzących do złych wyników. Ale prawo przyciągania i sekret jest czymś więcej niż uogólnieniami. Myślenie o czerwonym Lamborgini przyniesie Ci czerwone Lamborghini - zawsze. Dla wierzących kwestionowanie ważności prawa przyciągania jest podobne do herezji i bluźnierstwa; Stwarza religijny zapał. Dla osób niewtajemniczonych może wydawać się głupia dyskusja nawet o możliwości istnienia takiego prawa.

Jeśli chodzi o miłość, ludzie się rozczarują, gdy ich daty nie spełniają ich oczekiwań i nie widzą dowodów na to, że nadchodzi prawdziwa miłość. Z rozczarowaniem lub lękiem przed rozczarowaniem, zrezygnowali, nie wiedząc, czego brakowało. Kluczem do prawa przyciągania jest to, że kiedy już jest jasne, że pragniecie czegoś konkretnego, musicie zobowiązać się do tego na tak długo, jak długo trzeba będzie czekać na manifestację w swoim życiu.

Pamiętaj, że nawet my wszyscy, którzy głoszą wiedzę o prawie przyciągania, nie osiągnęliśmy możliwości zrozumienia mocy, jaką człowiek naprawdę posiada. Wszyscy mają swoje własne zrozumienie i odpowiednio sobie z tym radzą. Ty masz obfitość energii .. uwierzyć w siebie .. iść do innych tylko wtedy, gdy nie masz wątpliwości ... usunąć tę wątpliwość i ciesz się tym, co masz teraz, a także tym, czego pragniesz.

Jak osiągnąć coś szybko i pewnie? To wszyscy chcieliby wiedzieć! W końcu miłość nie jest jak wszystko inne, takie jak pieniądze lub sława; to jest inne. Pamiętasz w filmie o Aladynie gdy dżin mówi, że może ofiarować wiele rzeczy, ale nie miłość? Cóż, tajemne prawo przyciągania nie jest niczym miłości; Obiecuje ci nieskończoną mądrość prawdziwej miłości. Jeśli zastanawiasz się, jak używać tajnego prawa przyciągania do miłości, nie pozostaje mi innego jak powiedzenie: „szukajcie a znajdziecie”.

Komentarze