Grupa Prawa PrzyciąganiaSkupiaj się i koncentruj tak często, jak to tylko możliwe, ale nie na tym, czego nie chcesz. Na przykład, jeśli jesteś zły lub zdenerwowany w związku z wojną czy konfliktem, staraj się być "pro-pokojowy", a nie "antywojenny" - koncentruj się na pokoju i rodzajach rozwiązań, które chciałbyś zobaczyć, zamiast tego, na sytuacjach których nie lubisz.

Trudno uwolnić się całkowicie od wątpliwości, strachu lub uczucia, jakbyś nie zasługiwał na coś. Twój instynkt może próbować zwalczać te uczucia, używając negatywnych myśli, takich jak "Nie bój się", a nawet bezpośrednich konfliktów, na przykład zasługujesz na to. "Niestety takie metody są nieskuteczne i po prostu nie działają, ponieważ wzmacniają negatywne myśli i uczucia.

Nie czekaj, aż to wszystko co negatywne się objawi; Musisz najpierw stać się osobą, która ma te wszystkie pozytywne cechy. Obejmuje to przygotowanie przestrzeni dla partnera z Twoimi snami: oczyszczenie szafy, opróżnienie lub zastąpienie zużytej tapety. Pomyśl o wszystkich sposobach, w których możesz przygotować się i swoje życie, aby być w idealnym dopasowaniu do idealnego partnera.

Komentarze